Zdjęcie profilowe Instagram emiliakomarnicka_ i swanphotography.pl

Kim jest Emilia Komarnicka? [wiek, dzieci, mąż, Instagram]

Emilia Komarnicka-Klynstra to polska aktorka i wokalistka, która telewidzom jest świetnie znana za sprawą ról w serialu „Ranczo” oraz „Na dobre i na złe”. Występowała także można w m.in. „U Pana Boga w ogródku”, „Och, Karol 2” czy „80 milionów”, „Komisarz Alex” czy „Prawo Agaty”.

Emilia Komarnicka — wiek, wykształcenie

Emilia Komarnicka-Klynstra urodziła się 24 czerwca 1985 roku w Brzegu polska aktorka i wokalistka. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, którą ukończyła w 2008 roku.

Emilia Komarnicka — rodzice

Kobieta przyznaje w wywiadach, że to, kim jest, zawdzięcza swoim rodzicom, którzy zawsze wspierali ją we wszystkim i bardzo dbali, aby mogła spełniać swoje marzenia. Zresztą tak jest do dziś.

Od mamy, która jest już szczęśliwą emerytką, nigdy nie usłyszałam nawet słowa zawahania, oznak zmęczenia, niewygody, trudnych warunków, braku dyspozycji. Nigdy nie odmówiła pomocy przy dzieciach. Bez niej nie mogłabym wziąć udziału w wielu projektach – opowiadała Emilia Komarnicka w jednym z wywiadów, dodając, że mama jest dla niej ideałem nie tylko matki, ale też kobiety.

Jest elegancka, piękna, perfekcyjna – zachwyca się babcią swoich synów.

Także z tatą łączy Emilię niezwykła więź.

Zaraził mnie miłością do sportu, ruchu. Nauczył mnie jeździć na nartach, pływać, żeglować. Uświadomił mi, jak bardzo człowiek może się rozwijać poprzez sport i jak ważne są w życiu pasje.

Emilia Komarnicka — kariera

Aktorka zadebiutowała jeszcze w trakcie studiów rolą Marty w filmie Artura Pilarczyka „Teraz i zawsze”.

Największą popularność przyniosły jej dwie produkcje Telewizji Polskiej – rolą Agaty Woźnickiej w telenoweli TVP2 „” i agentki Moniki Korczab w serialu TVP1 „Ranczo”. Pojawiała się także w m.in. „U Pana Boga w ogródku”, „Och, Karol 2” czy „80 milionów”, „Komisarz Alex” czy „Prawo Agaty”.

Emilia Komarnicka — życie prywatne

12 sierpnia 2017 roku aktorka wyszła za mąż za Redbada Klynstra-Komarnickiego, który jest od niej starszy o 16 lat. W jednym z wywiadów gwiazda „Na dobre i na złe” wyznała, że rodzice z ogromnym niepokojem przyjęli wiadomość, że zakochała się w starszym mężczyźnie.

Mama nigdy nic nie powiedziała, ale ja wyczuwałam jej wątpliwości. Starszy, kawaler, aktor… To mogło budzić jej niepokój – opowiadała.

Jednak Redbad Klynstra szybko przekonał przyszłych teściów do siebie. Już po pierwszym spotkaniu ojciec aktorki, był przekonany, że oddaje córkę w dobre ręce.

Para ma dwóch synów: Kosmę, który urodził się 9 maja 2018 oraz Tymoteusza, który przyszedł na świat w grudniu 2020 roku.

Emilia Komarnicka — Instagram

Emilia Komarnicka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @emiliakomarnicka_. Aktualnie profil aktorki obserwuje 118 tysięcy użytkowników tego serwisu.