źródło @olakot_

Kim jest Ola Kot? [wiek, dzieci, chłopak, w ciąży]

Ola Kot znana z nieznikającego uśmiechu z twarzy, a także z otwartości i wyjątkowej serdeczności, jest finalistką konkursu Miss Polski oraz cenioną prezenterką Radia ESKA i telewizji ESKA TV, gdzie prowadzi rozmaite wywiady i ankiety uliczne oraz zdaje relacje z różnego typu wydarzeń. Przez dwa lata (od 2016 do 2018) była również pogodynką w stacji Nova TV. Co wiemy na temat życia prywatnego prezenterki? Ile lat ma Ola i czy jest w związku?

Ola Kot — wiek, wzrost

Ola Kot urodziła się 3 września 1990 roku, zatem w tym roku skończy 34 lata. Pochodzi z pięknych Beskidów, urodziła się i wychowała w miejscowości Bielsko-Biała. Obecnie mieszka na warszawskiej Pradze.

Prezenterka należy do wysokich kobiet, mierzy bowiem 174 centymetrami wzrostu.

Ola Kot — wykształcenie, zainteresowania

Ola Kot ma tytuł inżyniera informatyki na specjalizacji Systemy Informatyczne.

Prywatnie uwielbia podróże, a na jej Instagramie zobaczyć można relacje z wielu zakątków świata. Prowadzi też bardzo aktywny tryb życia: ćwiczy na siłowni, jeździ na rowerze i chodzi po górach.

Ola Kot — „Taniec z gwiazdami”

W 2019 roku Ola Kot wzięła udział w 10. edycji show „Taniec z gwiazdami”, gdzie w duecie z tancerzem Tomaszem Barańskim. Para zajęła szóste miejsce. Prezenterka wspomina swój udział w programie jako „wspaniałą przygodę”.

Ola Kot — wybory Miss

Ola Kot ma tytuł „Miss Beskidów”. Zaraz po jego zdobyciu wzięła udział w wyborach Miss Polski, gdzie zakwalifikowała się do finału. Niestety nie dostała się do ścisłej dziesiątki. W 2010 roku prezenterka wzięła również udział w konkursie Miss Glob.

Ola Kot — Studniówka za lajki

W 2017 roku jeden z fanów Oli zapytał ją na Instagramie, ile „lajków” potrzebuje, aby zgodziła się pójść z nim na bal studniówkowy. Prezenterka żartobliwie odpowiedziała „20 tysięcy”. Do zaskoczenia wielu, post chłopaka szybko osiągnął ten cel. Ola dotrzymała słowa i w doskonałym nastroju pojawiła się na studniówce w liceum w Zawierciu, udowadniając swoją otwartość, poczucie humoru i dystans.

Ola Kot — partner

Ola Kot związana jest z Wiktorem Brzozowskim. Chociaż prezenterka ceni sobie prywatność to na swoim Instagramie publikuje czasem zdjęcia ze swoim ukochanym.

Ola Kot — Instagram

Instagram Oli Kot to @olakot_. Aktualnie profil prezenterki obserwuje 223 tysiące użytkowników tego serwisu. Można tu znaleźć jej fotografie prywatne i z pracy.