źródło @olganowicka_czulemiejsca

Kim jest Olga Paszkowska? [wiek, dzieci, mąż, Barwy szczęścia]

Media wielokrotnie opisywały prywatne życie Łukasza Nowickiego, wcześniej związanego z Haliną Mlynkovą, z którą ma syna Piotra. Od 2016 roku partnerem życiowym Nowickiego jest Olga Paszkowska, młodsza od niego o 13 lat. Para powitała na świecie córkę Józefinę w 2018 roku. Paszkowska, aktorka znana z takich seriali jak „Na wspólnej”, „Pierwsza miłość” czy „Barwy szczęścia”, łączy karierę aktorską z pracą psychoterapeutki i trenerki jogi.

Olga Paszkowska — wiek, wykształcenie

Olga Paszkowska urodziła się w 1986 roku w Ostródzie. Jest absolwentką Policealnego Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Jaracza w Olsztynie

Olga Paszkowska — kariera

Olga Paszkowska zadebiutowała na ekranie w 2003 roku, w serialu „Na Wspólnej”, a już rok później zaprezentowała swoje aktorskie umiejętności w „Pierwszej miłości”, wcielając się w postać Justyny, partnerki Adama Wysockiego. Swoją karierę sceniczną kontynuowała w Teatrze im. Jaracza w Olsztynie od 2006 roku, a następnie w Lubuskim Teatrze im. Kruczkowskiego w Zielonej Górze. W 2011 roku dołączyła do zespołu warszawskiego Teatru Studio, gdzie pracowała przez dwa lata.

Aktorka ma także doświadczenie filmowe, biorąc udział w takich produkcjach jak „Cztery noce z Anną”, „W cztery oczy” i „Kurs”. W 2017 roku wróciła na telewizyjne ekrany w „Barwach szczęścia”, pojawiając się gościnnie w dwóch odcinkach.

Poza aktorstwem Olga Paszkowska zajmuje się prowadzeniem żłobka oraz organizacją prywatnych treningów jogi.

Olga Paszkowska — mąż, dzieci

Olga Paszkowska i Łukasz Nowicki zaczęli spotykać się po zakończeniu małżeństwa aktora z wokalistką Haliną Mlynkovą w 2012 roku. Para poznała się dzięki wspólnym znajomym. Olga zobaczyła swojego przyszłego męża w sztuce Człowiek dwóch szefów. Wspomniała swojemu przyjacielowi, który również pojawił się w spektaklu, że „Łukasz to taki fajny facet i ma elektryzujący głos”. A ten nie czekał zbyt długo i napisał do aktora SMS-a.

Gdy wróciłam do domu, to czekała na mnie wiadomość od Łukasza z zaproszeniem na kawę. […] Napisałam mu, żeby zostawił mi swój numer telefonu i jak będę gotowa, zadzwonię. Rok wcześniej rozstałam się z ojcem mojego synka i pomyślałam, że bezpieczniej będzie skupić się tylko na macierzyństwie – zwierzyła się aktorka Patrycji Ceglińskiej w wywiadzie dla WP Kobieta.

W końcu postanowiła, że nie należy niczego odkładać na później i dać sobie szansę na miłość. Łukasz Nowicki na pierwsze spotkanie przyszedł ze… słoikiem kiszonych ogórków.

Śmiałam się sama, że to musiało skończyć się tylko ślubem. Do dzisiaj w każdą rocznicę dostaję słoik ogórków – dodała.

Po kilku latach znajomości, para wzięła ślub w sekrecie na egzotycznej wyspie Bali, co stało się gorącym tematem wśród mediów plotkarskich. Ślub w Polsce, w okolicach Płońska, był równie okazałym wydarzeniem.

W 2017 roku zaczęły krążyć plotki o ciąży Olgi Paszkowskiej z Nowickim, które niebawem para potwierdziła. Ich córka, Józefina, przyszła na świat na początku stycznia 2018 roku. Zaledwie tydzień po porodzie, szczęśliwa mama podzieliła się radosną nowiną o narodzinach córki za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Małżonkowie tworzą rodzinę patchworkową. Łukasz Nowicki ma z pierwszego małżeństwa syna Piotra, a Olga jest mamą Zacharego.

Olga Paszkowska — Instagram

Olga Paszkowska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @olganowicka_czulemiejsca. Aktualnie profil aktorki obserwuje 14,3 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Leave a Comment