Zdjęcie Instagram @paula_rodak

Kim jest Paula Rodak? [wiek, youtube, mąż, dzieci]

Paula Rodak to dziennikarka Superstacji, która od lat związana jest z show-biznesem. W 2017 roku założyła kanał na YouTubie, w którym opowiada o gwiazdach, ich życiorysach, zarówno z tej zawodowej, jak i prywatnej strony.

Paula Rodak — kariera

Paula Rodak karierę w mediach rozpoczęła jeszcze podczas studiów. Pierwsze kroki stawiała w dziennikarstwie interwencyjnym w swoim rodzinnym Krakowie, zanim przerzuciła się na tematykę kultury, muzyki i show-biznesu. Swoje doświadczenie telewizyjne zdobywała jako producentka programu „Muzyczna Strefa” na antenie ITV (obecnie TO.TV), a później pracowała jako reporterka i prezenterka w programie „Na Tapecie” w Superstacji. Poza działalnością dziennikarską Paula zajmuje się również cyfrową dystrybucją muzyki i filmów.

Rodak postanowiła podzielić się swoją pasją i wiedzą na temat show-biznesu poprzez założenie własnego kanału na YouTube, gdzie przekazuje informacje w lekki i zabawny sposób. Dzięki bezpośrednim rozmowom z gwiazdami oraz obserwacjom na licznych branżowych imprezach zdobyła głębokie zrozumienie tego świata, obalając przy tym wiele mitów z nim związanych. W tym pomagają jej specjalni goście – dziennikarze, specjaliści od mody i wizerunku oraz same gwiazdy.

Cześć! Jestem Paula. Na wstępie chciałam Ci podziękować za to, że tu jesteś i w ogóle zastanawiasz się nad wsparciem mnie. Od 7 lat jestem dziennikarką showbiznesową. Od zawsze interesowałam się showbiznesem, lubiłam rozmawiać z ludźmi i jestem szczęśliwa, że udaje mi się wykonywać ten zawód. Zapragnęłam też mieć kanał YouTube, który ostatnio doskonale się rozwija. Niesamowite dla mnie jest to, że widzowie czekają na kolejny odcinek, pytają, komentują czy proponują kolejne tematy. Daje mi to ogromnego kopa do działania — możemy przeczytać na jej kanale.

Na swoim kanale YouTube Paula Rodak prowadzi obecnie trzy główne serie:

  1. „Zbrodnie w show-biznesie” – seria, która odkrywa mroczne historie z życia znanych osób, zarówno te szeroko znane, jak i te mniej rozpoznawalne.
  2. „Kronika Polskiego Show-biznesu” – seria, która przywołuje wspomnienia o dawnych programach telewizyjnych, zespołach muzycznych czy serialach. W tych odcinkach często pojawiają się interesujący goście.
  3. Ostatnia seria, której nazwa nie została jeszcze ustalona, skupia się na małych rankingach i listach stworzonych przez Paulę, które często są punktem wyjścia do ciekawych dyskusji i refleksji na temat branży rozrywkowej.

Paula Rodak na YouTubie

Pierwszy odcinek na kanale Pauli Rodak pojawił się 9 maja 2017 roku i opowiadał o dramatach ze ścianki, czyli wpadkach, które mogą przytrafić się celebrytom podczas imprez branżowych. W odcinku gościnnie wystąpiła Sylwia Nowak — aktorka, wokalistka i również youtuberka.

Kanał Pauli @PaulaRodak cieszy się bardzo dużą popularnością, ma bowiem 217 tysięcy subskrybentów.

Paula Rodak na Instagramie

Paula Rodak prowadzi także konto na Instagramie, jednak nie jest ono tak popularne, jak to na Youtubie. Aktualnie profil dziennikarki @paula_rodak obserwuje niecałe 5 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Paula Rodak — życie prywatne

Partnerem Pauli Rodak jest Bartek Głogowski. Para w 2022 roku powitała na świecie synka.