źródło @whatannawears

Kim jest Anna Skura? [partner, wiek, mąż, pochodzenie]

Anna Skura to znana w internecie blogerka i entuzjastka podróży. Oprócz tego kobieta rozwija swoją działalność w obszarze marketingu i sprzedaży, a także promuje szeroki zakres produktów, w tym odzież oraz specjalistyczne treningi dedykowane kobietom po okresie ciążowym. Skura może pochwalić się ukończeniem maratonów na czterech różnych kontynentach i wyjątkowym zamiłowaniem do górskich wędrówek.

Anna Skura — wiek, wykształcenie

Anna Skura urodziła się 3 kwietnia 1985 roku, zatem obecnie ma 39 lat. Pochodzi z Olsztyna.

Jest absolwentką X Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni. Studiowała na kierunku sztuka mediów na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Anna Skura — partner

4 września 2015 roku Anna Skura wyszła za mąż za podróżnika Marka Warmuza. W 2020 roku para zdecydowała się na separację.

Obecnie Anna Skura jest w związku z Dawidem Piątkowskim, który profesjonalnie zajmuje się mentoringiem i doradztwem w obszarze budowania wizerunku marki osobistej. Jego ekspertyza obejmuje branding, marketing, wystąpienia publiczne i optymalizację dochodów. Piątkowski przedstawia się jako człowiek o przedsiębiorczym umyśle, sportowym ciele i duchowej świadomości, a także jako mentor, inwestor i anioł biznesu. Partner Anny Skury oferuje również warsztaty i szkolenia skoncentrowane na rozwoju osobistym, duchowym oraz biznesowym.

Anna Skura — dzieci

Anna Skura m córkę Melody Imaan, która przyszła na świat 14 sierpnia 2018 roku. Jej ojcem jest Marek Warmuz. Niespełna półtora miesiąca po narodzinach córki, Skura udała się na festiwal na Bali, co wywołało liczne negatywne komentarze i krytykę za pozostawienie tak małego dziecka.

Anna Skura — wszechstronne zainteresowania (blog, podróże, marka modowa)

Anna Skura zyskała rozpoznawalność jako asystentka projektantki mody oraz PR Manager w modowym sklepie internetowym DeeZee. W 2010 roku uruchomiła blog modowy „WhatAnnaWears”, który szybko zyskał popularność, a w 2015 roku w „Rankingu najbardziej wpływowych blogerów” została nazwana „osobowością skazaną na sukces”.

Skura to również zapalona podróżniczka i entuzjastka ekstremalnych wyzwań sportowych. Jako jedyna Polka wzięła udział w półmaratonie w Gambii, pokonała dystans 50 km biegu w Nowym Jorku, maraton w Marrakeszu oraz 110 km trekking przez północną Szwecję. Jest miłośniczką górskich wypraw; w 2016 roku stanęła na szczycie Kilimandżaro, najwyższego szczytu Afryki. Na swoim koncie ma również zdobycie Mont Blanc w Alpach oraz Aconcagua w Andach. Skura marzy o zdobyciu Korony Ziemi, czyli najwyższych szczytów każdego kontynentu.

Jest także twórczynią marki Nusa Store, która oferuje szeroką gamę produktów z Bali, w tym odzież, obuwie i akcesoria. Ponadto udziela porad dotyczących zdrowego trybu życia, podróżowania oraz organizacji wyjazdów. Wspólnie z byłym mężem Markiem Warmuzem organizowała wyjazdy przygodowe na całym świecie.

Blogerka tworzy również materiały z treningami dla nowo upieczonych mam i współpracuje z wieloma markami, takimi jak Neonail, Nivea, Triumph czy Fuzetea. Anna Skura miała okazję uczestniczyć w telewizyjnym programie „Agent – Gwiazdy 3” rozgrywającym się w Hongkongu i na Bali, gdzie zajęła dziesiąte miejsce, a także wzięła udział w trzeciej edycji „Fort Boyard Polska” w 2021 roku. Dodatkowo, w 2020 roku zaangażowała się w kampanię społeczną Fundacji.

Anna Skura napisała książkę kucharską „Bali na Twoim talerzu”, która dostępna jest w wersji e-book. Blogerka jest też autorką książki dla dzieci „Bajeczka o Melodyjce”.

Anna Skura — Instagram

Anna Skura cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych, z ponad 509 tys. obserwujących na Instagramie. Ostatnio zwróciła na siebie uwagę dzięki podjęciu decyzji o usunięciu modelującego żelu z piersi oraz części mięśni. Swoją hospitalizację oraz okres rekonwalescencji dokumentowała i dzieliła się nim z obserwatorami w mediach społecznościowych.