Zdjęcie @celiajaunat

Kim jest Celia Jaunat? [wiek, pochodzenie, wzrost, przed operacjami, kiedyś]

Celia Jaunat jest żoną piłkarza Grzegorza Krychowiaka. Gdy spotkali się po raz pierwszy, Celia Jaunat miała zaledwie 19 lat. Łączyła studia na kierunku marketingu i zarządzania z praktykami jako asystentka menadżera w ekskluzywnym sklepie z wyposażeniem łazienek w Bordeaux. Grzegorz Krychowiak, będący dwa lata starszy, grał wówczas w Stade de Reims, ale z uwagi na obowiązujący go jeszcze kontrakt z Bordeaux, często przebywał w tym mieście. Do sklepu, gdzie pracowała Celia, wszedł z zamiarem zakupu kafelków. Ich spotkanie w tym miejscu było początkiem wielkiej miłości.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat — początki związku

Kiedy go zobaczyłam, pomyślałam: O mój Boże, jaki on jest piękny! On mnie w pierwszej chwili chyba w ogóle nie zauważył, bo siedziałam za biurkiem. To był impuls, że musi mnie zobaczyć, dowiedzieć się, że istnieję! Wstałam, zaczęłam przechadzać się po salonie, udając, że zapisuję jakieś numery czy ceny (śmiech). I podziałało! Podszedł do mnie, powiedział po francusku: „Bonjour mademoiselle…”. Ogromnie spodobał mi się jego akcent. Uwiódł mnie tym, jak mówi. I swoim uśmiechem – wspominała Celia Jaunat w wywiadzie dla magazynu „Viva!” w 2018 roku.

Grzegorz Krychowiak przyznaje, że Celia też od razu wpadła w oko. Po kilku minutach rozmowy poprosił ją o numer telefonu, a następnego dnia zadzwonił, by umówić się na kolację, jednak stanęło jedynie na kawie.

Początkowo piłkarz kłamał, że jest studentem. Kiedy w końcu wyjawił prawdę, nie zrobiło to na Celii większego wrażenia. Sceptycznie nastawieni do jego profesji byli również jej rodzice.

Młodzi piłkarze nie mają najlepszej reputacji, uważa się, że są szaleni, nieodpowiedzialni, lubią ostrą zabawę – przypomniała w rozmowie z „Viva!” Jaunat. Zaznaczyła jednak, że gdy tylko jej rodzice poznali Krychowiaka, od razu go polubili.

Na początku swojej wspólnej drogi Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat postanowili zamieszkać osobno, ze względu na zawodowe zobowiązania Krychowiaka, który wciąż był związany umową z Bordeaux i grał kolejno w Reims, a następnie w Nantes. Celii zaś zależało na ukończeniu studiów. Po zdobyciu dyplomu dołączyła do Krychowiaka w Reims, gdzie ten podpisał stałą umowę. Ich wspólna podróż przez życie zawiodła ich do wielu miejsc – od słonecznej Sewilli, przez romantyczny Paryż, aż po egzotyczną Arabię Saudyjską, gdzie Krychowiak obecnie reprezentuje barwy klubu Al-Shabab. Mimo licznych przeprowadzek, para uważa paryski apartament za swój główny dom, co Celia niegdyś zademonstrowała na Instagramie. Chociaż dokładna lokalizacja ich mieszkania pozostaje tajemnicą, Celia wspominała, że wśród sąsiadów znajduje się Roman Polański.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat — ślub

Grzegorz Krychowiak swojej ukochanej oświadczył się w 2017 roku na Bora-Bora. Ślub odbył się pod koniec roku 2019. Para nie ma jeszcze dzieci. Komunikują się ze sobą po francusku, Celia zna tylko kilka podstawowych wyrażeń w języku polskim. Mimo to Francuzka wielokrotnie wyrażała swoje zamiłowanie do Polski, a w szczególności do okolic rodzinnej miejscowości Grzegorza – malowniczego Mrzeżyna położonego nad Bałtykiem.

Celia Jaunat — wiek, wzrost

Celia Jaunat urodziła się 15 sierpnia 1992 roku, zatem obecnie ma 31 lat. Należy do wysokich kobiet, mierzy bowiem 180 cm wzrostu.

Celia Jaunat — Instagram

Celia Krychowiak jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie na swoim koncie @celiajaunat regularnie dzieli się zdjęciami i filmikami. Jej posty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród obserwatorów, a jako partnerka Grzegorza Krychowiaka zyskała liczną grupę fanów. Profil Celii śledzi ponad 172 tysiące użytkowników platformy.

Celia Krychowiak uwielbia podróżować. Razem z mężem zwiedziła wiele zakątków świata. Zdjęcia z wypraw para publikuje w mediach społecznościowych.

Kobieta bardzo dużą wagę przywiązuje do swoich stylizacji, w szczególności do dodatków. Pod tym aspektem zgadzają się niewątpliwie z Grzegorzem Krychowiakiem. On także słynie z oryginalnych stylizacji oraz zamiłowania do drogich ubrań.

Leave a Comment