Zdjęcie Instagram @kasia_dziurska

Kim jest Kasia Dziurska? [wiek, wzrost, waga, mąż]

Kasia Dziurska to trenerka fitness, która ma na swoim koncie bardzo pokaźny dorobek sportowy. Sławę zyskała za sprawą tytułu mistrzyni świata w Fitness Figure Classic. Z zawodów zrezygnowała już kilka lat temu, a obecnie skupia się na pracy trenerki fitness. Jak przebiegała jej kariera oraz życie prywatne? Odpowiadamy!

Kasia Dziurska — wiek, wykształcenie

Kasia Dziurska urodziła się w 19 lutego 1988 roku w Nidzicy. Obecnie mieszka w Warszawie.

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie studiowała na kierunku Turystyka i rekreacja. Wybrała sobie aż dwie specjalizacje: instruktor fitness oraz trener personalny.

Kasia Dziurska — kariera

W okresie studiów Kasia Dziurska dość intensywnie interesowała się tańcem. Intensywnie trenowała hip-hop i dancehall. Była również członkinią zespołu Cheerleaders Prokom Gdynia, dzięki czemu występowała na meczach NBA. Stało się tak za sprawą zaproszenia Marcina Gortata. W 2010 roku Kasia pojawiła się w teledysku do utworu „Astropunk” grupy Blenders.

Kasia Dziurska jest zdobywczynią ponad 15 medali, które przywiosła z mistrzostw świata, Europy i Polski. Wyróżniają się tu tytuły mistrzyni świata w Fitness Figure Classic, mistrzyni Europy Bikini Fitness, oraz liczne tytuły mistrzyni i wicemistrzyni Polski w Fitness Soft. Ponadto Kasia zajęła drugie miejsce na zawodach Arnold Classic Europe w 2017 roku – prestiżowym konkursie sygnowanym przez Arnolda Schwarzeneggera.

Poza osiągnięciami sportowymi Kasia Dziurska odnosi sukcesy także jako pisarka. Wydała książki „Moje życie z Hashimoto i SIBO” oraz „SIBO. Jak z nim żyć, jak je leczyć?”, które cieszyły się dużym zainteresowaniem i odniosły sukces sprzedażowy.

Kasia Dziurska zaistniała także w świecie telewizyjnych programów tanecznych. W 2018 roku zdobyła drugie miejsce w programie „Taniec z gwiazdami” na antenie Polsatu, gdzie jej partnerem tanecznym był Tomasz Barański. W 2019 roku wzięła udział w pierwszej edycji „Dance Dance Dance” na TVP 2, gdzie w parze z Emilianem Gankowskim, swoim partnerem tanecznym i życiowym, zajęła trzecie miejsce.

Kasia Dziurska — życie prywatne

Od 2018 roku Kasia Dziurska związana jest z Emilianem Gankowskim. Parę łączą podobne zainteresowania, gdyż mężczyzna także jest trenerem fitness. Poznali się na siłowni. W kwietniu 2019 roku mężczyzna poprosił Kasię o rękę.

Przyjaciel, który rozumie mnie bez słów, największa i prawdziwa miłość, ogromny motywator i niezastąpione wsparcie, facet o wielkim sercu, sile i mądrości, który sprawił, że moje życie stało się piękniejsze – tak o Emilianie Gankowskim napisała Kasia pod jednym ze swoich postów na Instagramie.

Kasia Dziurska — media społecznościowe

Popularna trenerka oraz instruktorka fitness prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @kasia_dziurska. Aktualnie obserwuje ją już bowiem 429 tysięcy osób. Kasia publikuje tam zdjęcia ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego.

Na Facebooku Kasia Dziurska zebrała również imponującą liczbę followersów – jej profil obserwuje aż 162 tysiące fanów. Kobieta ma również konto na YouTube, na którym publikuje filmiki instruktażowe – między innymi ćwiczenia na brzuch, pośladki czy ramiona. Jej konto o nazwie @Kasia.Dziurska obserwuje 17,3 tysiąca osób.

Leave a Comment