Zdjęcie Instagram @lilymolczanow

Kim jest Patrycja Mołczanow (Lily Mołczanow)? [wiek, wzrost, Eurowizja, Instagram]

Patrycja Mołczanow, aktualnie Lily Mołczanow, stała się sławna dzięki dołączeniu do ekipy Team X. Grupa utalentowanych twórców zamieszkałych pod jednym dachem w luksusowej willi pod Warszawą zrobiła niemałe zamieszanie na polskim YouTubie. Zanim dołączyła do Teamu X, prowadziła vlogi na swoim kanale na Youtube. Obecnie youtuberka prowadzi karierę solową. Mołczanow tworzy głównie kontent lifestylowy.

Patrycja Mołczanow — wiek, wzrost

Wiele osób zastanawia się, kiedy Patrycja Mołczanow ma urodziny. Niestety nie ma oficjalnej informacji mówiącej o dacie jej urodzenia, chociaż prawdopodobnie ma około 23 lat.

Popularna influencerka ma 175 cm wzrostu. Ciekawostka: Mama Patrycji ma 163 cm wzrostu, tata 184 cm, a brat 181 cm.

Patrycja Mołczanow – od Team X do Natsu World

Patrycja była członkinią youtubowej ekipy Team X 2. Po odejściu z ekipy zdecydowała się kontynuować swoją działalność na własnym kanale, rozwijając indywidualny brand i angażując swoją publiczność w nowe projekty.

W 2022 roku Mołczanow dołączyła do Natsu World, inicjatywy założonej przez Natsu, inną byłą członkinię Team X. Współpraca ta, mimo początkowego entuzjazmu, nie trwała długo. Patrycja nie była aktywnie zaangażowana w tworzenie nowych materiałów, co spotkało się z niezadowoleniem fanów. Po krótkim czasie Mołczanow zdecydowała się opuścić projekt.

Decyzję o odejściu tłumaczyła brakiem czasu, który mógłby poświęcić na nowe przedsięwzięcie. Ta sytuacja wywołała napięcia między nią a Natsu, co doprowadziło do tego, że Natsu opublikowała film, dokumentujący odejście Mołczanow z domu youtuberów.

Patrycja Mołczanow — Eurowizja

16 czerwca 2023 roku premierę miał utwór Patrycji Mołczanow „Kochałam bardziej”. Od tego czasu internauci żywo komentują utwór, nie szczędząc nieprzychylnych słów w stronę twórczyni.

Była członkini Teamu X zdaje nie przejmuje negatywnymi komentarzami. 19 czerwca 2023 roku w relacji na Instagramie zapowiedziała, że postanowiła zgłosić się do Konkursu Piosenki Eurowizji w 2024 roku. Niedługo później ogłosiła to również na TikToku. Jest to jednak żart Patrycji, która baituje internautów. Szansa, że influencerka naprawdę zgłosi się do preselekcji eurowizyjnych jest minimalna.

Patrycja Mołczanow — chłopak

Nie ma oficjalnej informacji mówiącej o tym, że Patrycja Mołczanow ma chłopaka, więc możemy przyjąć, że aktualnie jest singielką. Jest to na pewno bardzo dobra wiadomość dla licznego grona fanów zakochanych w swojej idolce.

Patrycja Mołczwanow — Instagram

Patrycja prowadzi swój profil na Instagramie @lilymolczanow (wczesniej @patrycjamolczanow), na którym zgromadziła blisko 800 tysięcy obserwatorów. Regularnie wrzuca piękne zdjęcia m.in. z licznych podróży w ciekawe miejsca.

Patrycja Mołczanow — TikTok

Patrycja na TikToku zgromadziła ponad 800 tysięcy obserwujących i prawie 18 milionów polubień. Można ją tam znaleźć pod adresem: @lilymolczanow (wcześniej @patrycjamolczanow)

Patrycja Mołczanow — YouTube

Młoda gwiazda nagrywa również filmy na platformie YouTube. Z filmów, które tworzy, możemy dowiedzieć się wiele o jej życiu. Patrycję na YouTubie znajdziecie pod adresem: @lilymolczanow (wcześniej @patrycjamolczanow)

Patrycja Mołczanow zmieniła imię

Patrycja Mołczanow na pewien czas zniknęła z internetu, postanowiła bowiem zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych. Niedawno jednak udostępniła na Instagramie zdjęcie w fioletowej peruce, a zmianę wizerunku dopełniła akcja, w której influencerka rozwiesiła plakaty zawierające kod QR w centrum Warszawy. Po zeskanowaniu kodu pojawiało się zdjęcie jej dowodu z danymi „Lily Mołczanow”. Dodatkowo na wszystkich portale społecznościowych youtuberki zmieniła się nazwa w opisie.

Internauci krytykują zmianę image’u influencerki, a w szczególności jej imienia: „ogólnie to trzeba mieć nieźle w głowie n*jebane, żeby coś takiego o*jebac dla promocji”, „POV: kiedy masz za mało influ imię”, „nie wyobrażam sobie, by mówili do mnie przez 20 lat jednym imieniem, żeby potem nagle mówili na mnie inaczej”.