Zdjęcie Instagram @patrycja_zahorska

Kim jest Patrycja Zahorska? [rodzice, chłopak, MMA, Polsat News]

Patrycja Zahorska to prezenterka telewizji Polsat, która nie tylko zachwyca swoją urodą, a do tego ma jeszcze perfekcyjną figurę. Jest to z pewnością wynik zamiłowania do sportu. Kobieta trenowała piłkę siatkową, lekkoatletykę, balet oraz crossfit, a także startowała w zawodach kulturystycznych i bikini fitness, gdzie odnosiła sukcesy, m.in. tytuł Mistrzyni Polski. Co wiadomo o Patrycji Zahorskiej? Kim jest dziewczyna, którą na Instagramie śledzi ponad 82 tysiące osób?

Patrycja Zahorska — wiek, rodzice

Patrycja Zahorska urodziła się w 1997 roku, co oznacza, że ma 27 lat. Jej ojciec jest trenerem przygotowania fizycznego w GKS-ie Katowice, a oprócz tego jest cenionym siatkarskim fachowcem. Mama Patrycji to była natomiast lekkoatletką.

Patrycja Zahorska — wzrost, wymiary, waga

Mistrzyni Polski, złota medalistka na Diamond Cup i 4. uczestniczka Mistrzostw Europy w kategorii Bikini Fitness mierzy około 175 centymetrów wzrostu.

Wymiary oraz waga Patrycji Zahorskiej nie są znane.

Patrycja Zahorska — kariera

Patrycja Zahorska posługująca się pseudonimem „Lady Squat” swoją karierę sportową zaczynała od siatkówki. Ma za sobą starty fitnesska, pracowała też jako trenerka personalna. Zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii Bikini Fitness. Uczestniczyła też w Mistrzostwach Europy.

W 2019 roku Patrycja Zahorska, znana także jako Lady Squat, miała okazję sprawdzić się w oktagonie. Była związana z federacją Free Fight Federation, a w walce zmierzyła się z byłą zawodniczką Taekwondo, Karoliną „Way of Blonde” Brzuszczyńską. Niestety, musiała uznać wyższość przeciwniczki.

Pod koniec 2021 roku Zahorska zadebiutowała w porannym paśmie „Nowy dzień”, emitowanym na antenie Polsatu i Polsat News. Obok Pauliny Chylewskiej, Pawła Sikory i Karoliny Szostak przygotowuje serwisy sportowe. Współpracę z Polsatem rozpoczęła przed rokiem. Współprowadziła „MMAgazyn sportów walki”, który w kwietniu ub.r. zmienił nazwę na „Koloseum”.

Patrycja Zahorska — życie prywatne

Patrycja Zahorska nie ujawnia informacji na temat swojego życia prywatnego. Do tej pory nie upubliczniła żadnego zdjęcia z drugą połówką, więc może się wydawać, że jest wolna.

Patrycja Zahorska — Instagram

Patrycja Zahorska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @patrycja_zahorska. Aktualnie profil gwiazdy Polsatu obserwuje 82,5 tysiąca użytkowników tego serwisu. Zahorska dzieli się tu swoją wiedzą, doświadczeniem, ale też uśmiechem. Dla wielu osób jest prawdziwą inspiracją, co najlepiej widać po komentarzach pod jej zdjęciami.