ŹRÓDŁO @sylwia_juszczak_krawczyk

Kim jest Sylwia Juszczak? [mężowie, dzieci, filmy, Instagram]

Sylwia Juszczak to polska aktorka filmowa i telewizyjna, znana z seriali takich jak „Samo życie”, „Fala Zbrodni” oraz „Na Wspólnej”. Jej pierwszym mężem był Tomasz Pągowski, z którym rozstała się dla pochodzącego z Norwegii Magnusa Arnesena. Od 2016 roku życiowym partnerem Sylwii jest Mikołaj Krawczyk.

Sylwia Juszczak — wiek, wykształcenie

Sylwia Juszczak przyszła na świat 17 czerwca 1977 roku w stolicy Dolnego Śląska, Wrocławiu, gdzie ukończyła VIII Liceum Ogólnokształcące. Swoją edukację zakończyła w 2002 roku, zdobywając dyplom łódzkiej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej, znanej również jako „Filmówka”.

Sylwia Juszczak — kariera

Kariera aktorska Sylwii Juszczak rozpoczęła się w 1999 roku, kiedy to dwa razy została nominowana do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego (OFFskary) w kategorii Najlepsza aktorka.

Pierwszą znaczącą rolę zagrała w filmie „Zabij ich wszystkich” w 1999 roku, lecz to dzięki występom w popularnych serialach telewizyjnych zdobyła szeroką rozpoznawalność. Przez osiem lat, od 2002 do 2010, wcielała się w postać dekoratorki wnętrz Joanny w serialu „Samo życie”. Filmografia Juszczak obejmuje wiele znanych tytułów, w tym „Sprawa na dziś”, „Na Wspólnej”, „Fala zbrodni”, „Szpilki na Giewoncie”, „M jak miłość” oraz wiele innych, aż do „Komisarza Alexa” i „Pensjonatu nad rozlewiskiem”.

Sylwia Juszczak miała również okazję wystąpić w trzeciej serii programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, gdzie osiągnęła piąte miejsce.

Sylwia Juszczak — życie prywatne

Aktorka znana jest pod panieńskim nazwiskiem Juszczak, jednak w swoim życiu prywatnym zawierała trzy małżeństwa. Pierwsze z nich, z Tomaszem Pągowskim, skłoniło ją do przyjęcia nazwiska Juszczak-Pągowska. Następnie, w 2011 roku, poślubiła reżysera Magnusa Arnesena i zaczęła używać nazwiska Juszczak-Arnesen. Od 2016 roku jej życiowym partnerem jest aktor Mikołaj Krawczyk, za którego wyszła za mąż w 2017 roku, a ich ślub kościelny odbył się 14 września 2019 roku.

Para po latach spotkała się na planie programu „Celebrity Salon”, nie przypuszczając, że miesiąc później nie będą już sobie wyobrażali życia bez siebie.

Znamy się wiele lat, jeszcze ze szkoły filmowej w Łodzi, więc ucieszyliśmy się, że będziemy razem pracować – wspominała aktorka w rozmowie z „Galą” i dodała, że Mikołaj zjawił się w jej życiu w momencie, kiedy bardzo chciała znów się zakochać.

Mikołaj Krawczyk był akurat świeżo po rozstaniu z Agnieszką Włodarczyk, z którą planował ślub.

Sylwia Juszczak-Krawczyk dopiero przy Mikołaju uwierzyła, że może być naprawdę szczęśliwa. Aktorka, jakiś czas temu wyznała, że jej dwa poprzednie małżeństwa były pełne przemocy psychicznej.

Byłam kontrolowana, czułam się osaczona. To była przemoc w białych rękawiczkach – wspomina.

Z pierwszego związku Sylwia Juszczak ma dwóch synów. Natomiast z obecnego małżeństwa z Mikołajem Krawczykiem ma córkę, Konstancję.

Sylwia Juszczak — Instagram

Sylwia Juszczak jest aktywna na platformach mediów społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, gdzie na sowim koncie @sylwia_juszczak_krawczyk regularnie dzieli się fragmentami swojego życia zarówno zawodowego, jak i osobistego. Z entuzjazmem prezentuje chwile relaksu spędzone w otoczeniu natury wraz z mężem i ich najmłodszą córką, pozwalając obserwatorom na zajrzenie do jej codzienności. Profil aktorki aktualnie obserwuje prawie 27 tysięcy użytkowników tego serwisu.