Źródło @ania.bardowska

Kim jest Anna Bardowska? [wiek, dzieci, Rolnik szuka żony, Instagram]

Anna Bardowska zdobyła popularność w Polsce dzięki udziałowi w programie”“Rolnik szuka żony”. Jej udział w show Telewizji Polskiej nie tylko przyniósł jej miłość, ale także rozpoznawalność, która przełożyła się na niemal 300 tys. obserwujących na Instagramie. Co wiemy o Annie Bardowskiej?

Anna Bardowska — skąd pochodzi, wzrost, wykształcenie

Anna Bardowska, rodowita mieszkanka malowniczej Kotliny Kłodzkiej w Dolnym Śląsku, przyszła na świat 6 stycznia 1991 roku. Gwiazda programu „Rolnik szuka żony” należy do niewysokich kobiet, mierzy bowiem 155 cm.

Z wykształcenia jest pedagogiem. Zanim wyszła za mąż, pracowała w jednym z wrocławskich przedszkoli. Po zawarciu związku małżeńskiego skupiła się na zarządzaniu domowym ogniskiem, wychowaniem dzieci i wsparciu w prowadzeniu rodzinnego gospodarstwa.

W 2019 roku Anna Bardowska wydała książeczkę dla dzieci „Skarby wsi”, która z sympatyczną prostotą przybliża najmłodszym życie wiejskie i rolniczą codzienność.

O życiu prywatnym Anny Bardowskiej, w tym o jej rodzinie, wiadomo niewiele. Wiadomo jedynie, że ma starszą i młodszą siostrę.

Anna Bardowska – „Rolnik szuka żony”

W 2015 roku Anna Bardowska dostała się 2. edycji programu Telewizji Polskiej „Rolnik szuka żony”, show, w którym rolnicy lub rolniczki poszukują miłości. Anna odpowiedziała na ogłoszenie Grzegorza Bardowskiego.

Jestem osobą spokojną, życzliwą i pomocną. W sytuacjach konfliktowych zawsze dążę do szybkiego wyjaśnienia źródła problemu. Zdaję sobie sprawę, że każdy z nas ma wady – myślę, że ważna jest świadomość tego i podjęcie próby akceptacji. W związku cenię zaufanie, zrozumienie, możliwość polegania na drugiej osobie. Marzę o stałym związku, mężu – własnej rodzinie. Wiem, że jestem już na to gotowa – napisała w liście.

Rolnik, po przeczytaniu listu stwierdził, że jest to kobieta, której z miejsca mógłby się oświadczyć. I tak też wkrótce stało. W kwietniu 2016 roku para wzięła ślub, a już grudniu na świat przyszło ich pierwsze dziecko – syn Jan. Następnie w 2019 roku urodziła się córka Liwia.

Cała rodzina mieszka w miejscowości Uniejowice na Dolnym Śląsku.

Anna Bardowska — sklep

Anna Bardowska wielokrotnie udowadniała, że ma talent do przedsiębiorczości. Oprócz autorskiej książki dla najmłodszych zarządza dwoma internetowymi punktami sprzedaży. Jej pierwszy sklep oferuje szeroki wybór produktów ekologicznych, w tym naturalne soki owocowe, lniane torby na chleb, organiczne mydła miodowe oraz wspomnianą książkę dla dzieci autorstwa Anny. W roku 2022, za pośrednictwem mediów społecznościowych, Anna wraz z siostrą zainicjowała nowy projekt – sklep online z odzieżą damską. Klientki mają możliwość zakupu stylowych kombinezonów, eleganckich bluzek, ciepłych płaszczy, formalnych marynarek, wygodnych spodni oraz butów, co stanowi odpowiedź na zróżnicowane potrzeby współczesnej kobiety.

Anna Bardowska — Instagram

Anna Bardowska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @ania.bardowska. Aktualnie jej konto obserwuje 314 tysięcy użytkowników tego serwisu. Kobieta zazwyczaj udostępnia tak posty, w których udowadnia, że jest świetną gospodynią domową. Ze swoimi obserwatorami dzieli się głównie przepisami na pyszne domowe posiłki.

Oprócz ponad 300 tys. obserwujących na Instagramie Anna może pochwalić się również 153 tys. subskrybentów na YouTubie, gdzie dzieli się filmikami zarówno z codziennego życia rodzinnego, jak i urlopów czy świętowania urodzin dzieci.

Leave a Comment