Źródło @ewelinalisowskaofficial

Kim jest Ewelina Lisowska? [wiek, mąż, wzrost, dzieci]

Ewelina Lisowska zajmuje znaczącą pozycję wśród polskich artystek muzycznych. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza udziałowi w takich talent show jak „Mam talent” i „X Factor”. Mimo że nie zwyciężyła w żadnym z tych programów, osiągnęła znaczący sukces na scenie muzycznej. 31-letnia artystka ma w swoim dorobku popularne utwory, takie jak „W stronę słońca”, „Nieodporny rozum” i „Prosta sprawa” i wciąż tworzy nową muzykę.

Ewelina Lisowska — wiek, rodzina

Ewelina Lisowska urodziła się 23 sierpnia 1991 roku we Wrocławiu, a wychowywała się w Cerekwicy. Jest córką rolnika i nauczycielki pracującej w szkole podstawowej. Ma młodsze rodzeństwo: brata Krzysztofa i dwie siostry, Aleksandrę i Alicję.

Ewelina Lisowska — wykształcenie

Ewelina Lisowska ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu w klasie gitary klasycznej. Studiowała filologię angielską.

Ewelina Lisowska — kariera

W 2007 roku Ewelina Lisowska dołączyła jako wokalistka do zespołu grającego post hardcore – Nurth, przyjmując pseudonim sceniczną Evelynn. W 2008 roku wzięła udział w programie „Mam talent”, niestety, jej starania nie przyniosły wówczas sukcesu. W 2011 roku ponownie próbowała swoich sił w tym samym konkursie, także bez powodzenia.

Sukces przyszedł w 2012 roku, kiedy Ewelina Lisowska zdobyła miejsce w drugiej edycji „X-Factor”, prezentując się jako jedna z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek. Ostatecznie zwyciężył Dawid Podsiadło, a Ewelina zajęła czwarte miejsce. Tego samego roku artystka podpisała umowę z wytwórnią muzyczną i wydała swoją pierwszą EP-kę zatytułowaną „Ewelina Lisowska”.

Swój pierwszy album „Aero-Plan” wypuściła w roku 2013, zdobywając złoty status dzięki hitom takim jak „W stronę słońca” i „Nieodporny rozum”. W 2014 roku Ewelina nawiązała współpracę z Universal Music Polska, wydając album „Nowe horyzonty”, który był odzwierciedleniem jej poszukiwań nowych ścieżek muzycznych, co spotkało się z ciepłym przyjęciem słuchaczy. W 2016 roku pojawił się jej trzeci album studyjny „Ponad wszystko”, a najnowszą płytą w dyskografii jest „Cztery” z 2018 roku. Od 2023 roku Ewelina Lisowska współpracuje z Warner Music Poland.

Do najbardziej znanych utworów artystki zaliczyć można takie numery jak:

  • W stronę słońca
  • Nieodporny rozum
  • Prosta sprawa
  • MORE
  • Na obcy ląd

Ewelina Lisowska — partner

Na temat życia prywatnego Eweliny Lisowskiej wiadomo niewiele. W 2020 roku wokalistka podzieliła się informacją, że jest w związku z Andim Mancim. Partner artystki, zamieszkały w Bielsku-Białej, przez wiele lat uczestniczył w rywalizacji rajdowej.

Przez jakiś czas spotykała się także z klawiszowcem zespołu Afromental Bartoszem Śniadeckim. Para podobno rozstała się po tym, jak w prasie pojawiły się informacje, że jej ukochany rzekomo miał zdradzać ją z Rafalalą.

Ewelina Lisowska — Instagram

Artystka prowadzi konto na Intagramie pod nazwą @ewelinalisowskaofficial. Obserwuje ją tam ponad 283 tysiące osób i ta liczba z dnia na dzień rośnie. Ewelina Lisowska realcjonuje tu głównie wszystkie swoje wyjazdy, które odbywa w każdej wolnej chwili od zawodowych obowiązków. Jest także wielką fanką wszelakich sportów.