fot: Instagram @gradek_justyna

Kim jest Justyna Gradek? [mąż, wiek, kiedyś, chłopak]

Justyna Gradek, polska modelka i celebrytka, często porównywana przez swoich fanów do Kim Kardashian, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad milion obserwujących. Jednak nie byłoby o niej tak głośno, gdyby nie jej związki z milionerami i celebrytami, w tym z renomowanym projektantem Philipem Pleinem.

Justyna Gradek – wiek, wzrost i waga

Justyna Gradek urodziła się 18 sierpnia 1993 roku w Łodzi, zatem obecnie ma 30 lat.

Modelka mierzy około 174 centymetry, a w szpilkach nawet 180 cm. W jednym z wywiadów Gradek przyznała, że nie jest w stanie zaakceptować mężczyzny niższego od siebie.

Waga Justyny waha się w granicach 53-54 kg.

Justyna Gradek — wykształcenie

Justyna Gradek ukończyła naukę w Zespole Szkół Ekonomiczno- Turystyczno-Hotelarskich w Łodzi.

Justyna Gradek — życie prywatne

Influencerka od 2019 roku była żoną polskiego zawodnika MMA, Karola Miśkiewicza, z którym rozstała się w kwietniu 2021 roku. Wcześniej spotykała się m.in. z bardzo znanym projektantem – Philippem Pleinem.

Od kiedy wzięłam rozwód, czuję się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Nie mam żadnych problemów – powiedziała z ulgą. Byłam z osobą, która nic nie robiła. Na wszystko miał wymówki – dodała.

Modelka po rozstaniu z mężem przyznała w mediach, że straciła zaufanie do mężczyzn i przez długi czas była sama. Przez chwile spotykała się z rumuńskim milionerem Alexem Bodim, ale kiedy z nim także nie wyszło. Kilka tygodni temu celebrytka napisała w sieci, że ma nowego partnera. Narazie wiadomo jedynie, że jest mieszkańcem Niemiec.

W rozmowie z Jastrząb Post Justyna Gradek zasugerowała, że nie mogłaby tworzyć bliższej relacji z kimś, kto zarabia mniej od niej. Najlepiej jeśli jej potencjalny partner ma kilka biznesów.

Mam postawioną bardzo wysoko poprzeczkę. Facet musi mieć charyzmę, musi mieć to coś i przede wszystkim musi być obrotny. Ja lubię kiedy facet ma łeb na karku, ma kilka biznesów i jest logistycznie dobrze poukładany. (…) Nie mogłabym być z biedną osobą. Ja zawsze jestem szczera, nie owijam w bawełnę, mówię to, co myślę. Nie będę udawała kogoś kim nie jestem i udawała, że będę z osobą, która zarabia mniej ode mnie. Byłam w takim związku i wiadomo – nie wyszło – ujawniła przed kamerami.

Justyna Gradek — kiedyś

Mając już wyobrażenie o Justynie Gradek jako osobie, warto przyjrzeć się jej dotychczasowej karierze.

W rzeczywistości jej kariera rozpoczęła się około 2011 roku, kiedy to zdecydowała się wziąć udział w konkursie na „Najpiękniejszą mamę i córkę”. Tam właśnie zdobyła tytuł I Wicemiss, co w świecie mody i show-biznesu odbiło się szerokim echem.

Ten sukces otworzył przed nią drzwi do ciekawych propozycji współpracy, a jej udział w odważnych sesjach zdjęciowych przyciągał coraz większą uwagę fanów. Liczba jej obserwujących na mediach społecznościowych stale rosła, co świadczyło o zainteresowaniu jej osobą i stylem.

Justyny Gradek miała również epizod z byciem tzw. „Ring Girl”. Jej obecność na licznych galach MMA pozwoliła jej nawiązać wiele nowych kontaktów biznesowych i zdobyć jeszcze większą popularność w kręgach sportowych.

Nie bez znaczenia dla jej kariery był również udział w gorącej sesji dla magazynu „CKM”, która z pewnością wzbudziła sporo kontrowersji, ale jednocześnie przyniosła dodatkową uwagę mediów i fanów.

Justyna Gradek — Instagram

Justyna Gradek aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi konto @gradek_justyna. Aktualnie „śledzi” ją już ponad milion obserwatorów. Justyna udostępnia przecież na swoim profilu bardzo odważne i zmysłowe zdjęcia, więc trudno od niej oderwać wzrok.