Źródło @gosiaohme

Kim jest Małgorzata Ohme? [wiek, partner, dzieci, Instagram]

Małgorzata Ohme jest uznaną psycholog, terapeutką oraz dziennikarką specjalizującą się w terapii dzieci i rodzin. W okresie od 2017 do 2021 roku pełniła funkcję redaktorki naczelnej w serwisie kobieta.onet.pl. W latach 2019-2023 roku była współprowadzącą w porannym programie telewizyjnym „Dzień Dobry TVN”.

Małgorzata Ohme — wiek, rodzina

Małgorzata Ohme urodziła się w 1979 roku w Warszawie. Gdy miała 12 lat, jej tata opuścił rodzinę, a Gosia musiała wspierać mamę w tym trudnym czasie. To sprawiło, że bardzo szybko dojrzała.

Małgorzata Ohme — wykształcenie

Małgorzata Ohme ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. W kolejnych latach na tej samej uczelni robiła doktorat, a z czasem sama została wykładowczynią.

Małgorzata Ohme — kariera

Psycholożka już od wielu lat łączy zainteresowania i fachową wiedzę z dziedziny psychologii z mediami. Występuje jako ekspertka w telewizji, omawiając różnorodne aspekty życia społecznego oraz relacji międzyludzkich. Jej pierwsze kroki w mediach wiązały się z programem „Aplauz, aplauz” w telewizji TVN, gdzie pełniła rolę wsparcia dla młodych talentów.

Ohme współpracowała również z licznymi serwisami internetowymi, pełniąc funkcję redaktor naczelnej w portalu Mamadu.pl oraz kobieta.onet.pl.

W roku 2017 została zaangażowana do pracy przy programie „Big Brother”, co otworzyło jej drzwi do stałych występów w TVN. W 2019 roku została współgprowadzącą porannego programu „Dzień Dobry TVN”, a w 2020 roku prowadziła reality show „Kto odmówi pannie młodej” na TVN7.

Pod koniec czerwca 2023 roku Małgorzata Ohme straciła pracę w Dzień dobry TVN. Psycholożka przyznaje, że odejście z TVN było dla niej zaskoczeniem.

Nie spodziewałam się tego, podobnie jak inni prowadzący. Uważałam jednak, że telewizja nie jest na zawsze, nie można się do niej przywiązywać i trzeba mieć gdzie wracać. Dywersyfikowałam więc swoje działania i TVN nie był moim jedynym miejscem pracy. Budowałam moją firmę Mindgram, miałam Ohme.pl, robiłam mnóstwo rzeczy jako psycholog i ekspert. Przez kilka dni miałam kryzys, ale dość szybko stanęłam na nogi i dziś mogę powiedzieć, że jestem wdzięczna za zwolnienie z TVN, bo robię już tylko swoje projekty – mówiła portalowi Wirtualnemedia.pl

Stacja TVN zwolniła łącznie sześcioro prowadzących program. Dziennikarka nie kryła żalu po decyzji władz stacji, ale kilka dni później opublikowała debiutancki odcinek swojego podcastu Lajf noł makeup.

Małgorzata Ohme jest również autorką trzech książek: „Dowód dojrzałości”, „Co z tym życiem” oraz „Droga do samodzielności. Jak wspomagać rozwój dzieci i młodzieży z ograniczeniami sprawności”.

Małgorzata Ohme — życie prywatne

Małgorzata Ohme w wieku 20 lat związała się z Rafałem Ohme. Mężczyzna był od niej starszy o 11 lat i pracował jako wykładowca na uczelni, na której studiowała. Ich relacja rozwinęła się w środowisku akademickim, co nie było wówczas tak kontrowersyjne, jak mogłoby być obecnie. Po dwuletniej znajomości para zdecydowała się na ślub i powitała na świecie dwoje dzieci, Michała i Klarę. Ich drogi rozeszły się jednak w 2015 roku. Małgorzata Ohme podzieliła się w jednym z wywiadów refleksją, że obecność tak dominującej postaci, jaką był jej były mąż, nie pozwoliła jej na pełny rozwój osobisty.

Po jakimś czasie Małgorzata Ohme znalazła szczęście u boku Rafała Jakóbiaka, przedsiębiorcy z branży dentystycznej. Para jednak rozstała się na początku 2023 roku. Kilka miesięcy później Ohme zamieściła na Instagramie zdjęcie z niejakim Danielem. Media szybko doszukały się informacji o mężczyźnie. Nowy ukochany psycholożki nazywa się Daniel Welfel i jest od niej młodszy o 5 lat. Pracował w poradni stworzonej przez Instytut Rozwoju Emocji, która prowadzi konsultacje psychologiczne. Obecnie jest związany z przedszkolem niepublicznym o profilu inteligencji emocjonalnej. Studiował na Politechnice Łódzkiej, na LinkedIn opisuje się jako przedsiębiorca.

Małgorzata jest mamą dwójki dzieci: 18-letniego Jerzego oraz 13-letniej Klary.

Małgorzata Ohme — Instagram

Małgorzata Ohme prowadzi konto na Instagramie @gosiaohme. Aktualnie jej profil obserwuje 181 tysięcy użytkowników tego serwisu.