Zdjęcie Instagram @natalia_grzyb

Kim jest Natalia Grzyb? [wiek, wzrost, waga, partner]

Natalia Grzyb na co dzień startuje w zawodach sylwetkowych w kategorii wellness. Jest nie tylko jedną z najlepszych zawodniczek na świecie, o czym świadczą medale przywożone m.in. z mistrzostw świata i Europy, ale także jedną z najpiękniejszych Polek, dzięki czemu dorobiła się ogromnej ilości fanów. Co wiemy o Natalii Grzyb?

Natalia Grzyb — wiek, gdzie mieszka

Natalia Grzyb wielkie triumfy świętowała w młodym wieku. Okazuje się bowiem, że pod koniec lutego obchodziła swoje dopiero 26. urodziny.

26 lat to dużo i mało by zrozumieć swoje potrzeby do bycia szczęśliwym – napisała na nagraniu na Instagramie.

Kolejna cegiełka doświadczeń za mną. Dziękuję wam za życzenia. Stuknęło 26 lat, a ja sobie jedynie życzę dużo zdrówka – dodała w opisie.

Urodziwa trenertka pochodzi z okolic Zgorzelca (województwo dolnośląskie), aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Natalia Grzyb — wykształcenie

Natalia Grzyb ukończyła liceum, gdzie uczyła się w klasie o profilu dziennikarskim. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ukończyła także liczne szkolenia oraz kursy z zakresu żywienia oraz treningu – m.in. w Centrum Szkoleń Sportowych.

Zawsze pilnie się uczyłam, z reguły jestem leniuchem ale jeżeli chodzi o szkole to nigdy nie leciałam poniżej ocen jak 3/4 – wyzanała w jendym z wywiadów.

Natalia Grzyb — kariera

Nataia Grzyb zaczęła ćwiczyć na siłowni w wieku 15 lat i tak zaczęła się jej przygoda sportowa. Ma na swoim koncie małe osiągnięcia w sporcie na terenie miasta Bogatyni. Po udanym debiucie w Wrocławiu, gdzie zajęła 6-te miejsce, zaczęła rozwijać swoją sportową karierę pod okiem Akopa Szostaka, zawodnika MMA w wadze ciężkiej.

Posiada następujące tytuły:
2. Wicemistrzyni Świata Juniorek w kat. Wellness Fitness ifbb (2020)
1. Mistrzyni Polski Juniorek w kat. Wellness Fitness ifbb (2020)
2. Wicemistrzyni Europy Juniorek w kat. Wellness Fitness ifbb (2020)
3. miejsce na Mistrzostwach Europy w kat. Wellness Fitness Junior ifbb (2021).

Hobbystycznie jest zawodniczką sportów sylwetkowych. Prywatnie kocha zwierzęta – jest miłośniczką psów.

Natalia Grzyb — partner

Partnerem Natalii Grzyb jest Dawid Gniadzik. Parę łączą wspólne zainteresowania, do których należy oczywiście sport. Jaki powinien być mężczyzna według urodziwej sportsmenki?

Mężczyzna musi potrafić mnie rozśmieszyć i pomóc w każdej sytuacji. Oczywiście najważniejsza jest rozmowa, więc fajnie jeżeli mamy wspólny temat lub pasje. Nie zaczynam tematu względem wizerunku, bo to jest rzecz oczywista, że pierwsze wrażenie reprezentujemy sobą wizualnie.

Natalia Grzyb — Instagram

Natalia Grzyb to jedna z najpopularniejszych trenerek personalnych w Polsce. Tylko na Instagramie obserwuje ją ponad 113 tysięcy użytkowników tego serwisu. To jeden z najlepszych wyników wśród polskich zawodniczek bikini fitness.

Zawodniczka sportów sylwetkowych uwielbia dzielić się swoją codziennością na social mediach. Na swoim profilu na Instagramie często publikuje zdjęcia z treningów, wyjazdów oraz swoich stylizacji.

Natalia Grzyb – waga

Ostatnio, w swojej relacji na instastories, Natalia Grzyb nieco zaskoczyła jednak fanów, bowiem zdradziła, że przy wadze 58 kg i znakomitej figurze zamierza jeszcze zredukować swoją wagę o 4 albo 5 kg. Dlaczego?

Żeby czuć się lepiej – tak argumentowała swoją decyzję fitnesska.